Beauty Elixir Female Support

Kobiecość to nasza siła! - Odkryj suplementację jutra.

Każda z kobiet jest inna – różnimy się temperamentem, wyglądem, stylem życia, gustem – i zarazem wyjątkowa. To, co nas łączy, to chęć zachowania zdrowej i promiennej skóry, mocnych włosów i paznokci oraz cieszenia się pełnią sił witalnych. Organizm kobiety ma jednak w ciągu miesiąca zmienne potrzeby. Pomóc w ich zaspokojeniu może „skrojona na miarę” suplementacja.

Codzienne życie kobiet usiane jest wieloma przeszkodami w walce o piękną cerę, włosy, paznokcie i utratę zbędnych kilogramów. Stres, zbyt mała ilość snu oraz zanieczyszczenia środowiska przyczyniają się do tego, że skóra jest mniej promienna. Szybkie tempo życia i nadmiar obowiązków sprawiają, że niejednokrotnie nie mamy czasu odpowiednio zadbać o nawilżenie włosów i wzmocnienie paznokci. Powszechnie dostępne przetworzone jedzenie oraz sięganie po „szybkie” przekąski utrudniają utratę zbędnych kilogramów. Do tego wszystkiego dochodzą „te” dni, kiedy nasze samopoczucie dodatkowo pogarsza się przez nagromadzoną w organizmie wodę i niedoskonałości cery.Z myślą o kobietach i ich wyjątkowych, zmieniających się potrzebach FA® Beauty Elixir® stworzyło innowacyjny suplement – Female Support.

NA CZYM POLEGA WYJĄTKOWOŚĆ FA® Beauty Elixir® Female Support?

Ten wyjątkowy suplement można określić mianem „skrojonego na miarę” kobiecych potrzeb – bowiem innego wsparcia potrzebujemy podczas menstruacji, a innego w pozostałe dni. Dzienna porcja zawiera aż 47 składników aktywnych, zamkniętych w kilku kapsułkach i tabletkach – dzięki kompleksowemu działaniu nie ma konieczności sięgania po dodatkowe produkty.
Decydując się na suplementację FA® Beauty Elixir® Female Support otrzymujesz wsparcie na cały miesiąc, nadążające za zmianami w Twoim organizmie.

Z JAKIMI PROBLEMAMI POMAGA PORADZIĆ SOBIE SUPLEMENT FA® Beauty Elixir® Female Support?

Dzienna porcja suplementu zawiera – zależnie od dnia cyklu menstruacyjnego – 5 lub 6 tabletek i kapsułek, zamkniętych w saszetkach. Na co dzień pozwalają one na uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów, utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, zachowanie odpowiedniej masy ciała, wsparcie prawidłowej pracy mózgu, serca, wątroby, układu nerwowego oraz wspomagają detoksykację organizmu i proces jego odnowy.

Dodatkowa kapsułka – przeznaczona na „te dni” – wspiera redukcję nagromadzonej wody i uczucia obrzmienia. Wybierz suplementację „skrojoną na miarę”, zmieniającą się wraz z potrzebami kobiecego organizmu. Nie ma konieczności inwestowania w wiele suplementów i samodzielnego dobierania ich w zależności od zmian zachodzących podczas cyklu menstruacyjnego – zrobiliśmy to za Ciebie.
Wybierz FA® Beauty Elixir® Female Support i ciesz się pełnią sił witalnych, bo siła jest kobietą.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dla kogo jest polecany FA® Beauty Elixir® Female Support?

  Produkt jest polecany dla wszystkich kobiet, którym zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu każdego dnia.

 2. Jakie jest zalecane spożycie FA® Beauty Elixir® Female Support?

  1 saszetka dziennie przyjmowana z posiłkiem.

 3. Czy kobiety w czasie ciąży i karmiące piersią mogą stosować FA® Beauty Elixir® Female Support?

  Suplementację FA® Beauty Elixir® Female Support w trakcie ciąży oraz karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem prowadzącym.

 4. Czy mogę stosować FA® Beauty Elixir® Female Support z innymi lekami np. tabletkami hormonalnymi, lekami przeciwbólowymi i innymi suplementami?

  W przypadku stosowania jakichkolwiek leków zaleca się skonsultowanie suplementacji FA® Beauty Elixir® Female Support z lekarzem.

 5. Jakie są przeciwwskazania do stosowania?

  Przeciwskazaniem do stosowania FA® Beauty Elixir® Female Support jest alergia na którykolwiek ze składników. W przypadku chorób należy skonsultować przyjmowanie suplementu z lekarzem prowadzącym.

 6. Dlaczego jest aż tyle tabletek w jednej dawce?

  Aby uzyskać odpowiednie dawki i koncentracje substancji aktywnych potrzebnych kobiecie na co dzień oraz w okresie menstruacji.

 7. Czy można dzielić saszetkę spożywając kapsułki osobno?

  Tak, ponieważ substancje wspierające się nawzajem zostały zamieszczone w obrębie jednej kapsułki i nie jest wymagane spożycie wszystkich w jednej chwili.

 8. Czy można przedawkować FA® Beauty Elixir® Female Support?

  FA® Beauty Elixir® Female Support jest suplementem bezpiecznym jeśli jest stosowany według zaleceń na etykiecie. Nie stosuj więcej niż 1 saszetkę dziennie.
Poznaj Elixir

Zresetuj Hasło

Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko.
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.