Zwroty i reklamacje

1. ZWROT TOWARU

Masz prawo do zwrotu zakupionego towaru w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać przyczyny zwrotu jednak będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Warunkiem zwrotu towaru jest załączenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar musi bez oznak użytkowania oraz rozpakowania. Termin zwrotu płatności na konto bankowe wynosi do 14 dni kalendarzowych.

OŚWIADCZENIE

Należy wydrukować i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który wraz ze zwracanym towarem i potwierdzeniem zakupu (paragon, faktura VAT) trzeba odesłać na adres Firmy (z dopiskiem ZWROT BEAUTY-ELIXIR):

Fitness Authority® Sp. z o.o.
ul. Konna 40
80-174 Otomin

2. REKLAMACJE TOWARU

Jeżeli zakupiony towar ma wadę, możesz złożyć reklamację, w której określisz swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości wpłaconej gotówki.

DRUK REKLAMACYJNY

Należy wydrukować i wypełnić druk reklamacyjny, który wraz z reklamowanym towarem i potwierdzeniem zakupu (paragon, faktura VAT) trzeba odesłać na adres Firmy (z dopiskiem REKLAMACJA BEAUTY-ELIXIR):

Fitness Authority® Sp. z o.o.
ul. Konna 40
80-174 Otomin

Towar wysyłany do reklamacji powinien posiadać dokładnie opisane reklamowane wady. Możesz także zgłosić reklamację za pośrednictwem maila (contact@beauty-elixir.com), lub telefonicznie: +48 58 347-06-04. Możesz skorzystać z pozasądowych sposób rozstrzygania reklamacji.

Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji przez Kupującego. O sposobie rozpatrzenia reklamacji poinformujemy droga mailową. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy wszelkie roszczenia reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Poznaj Elixir

Zresetuj Hasło

Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko.
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.