Jest nam niezwykle miło poinformować, że marka FA Beauty Elixir pojawi się już w grudniu bieżącego roku na legendarnych targach Mr. Olympia 2022 w Las Vegas! Mr. Olympia to największe targi branży suplementacyjnej w Ameryce Północnej, co jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że nasza marka rozwija się w dobrym kierunku.

Las Vegas i targi Mr. Olympia odwiedzimy po raz pierwszy. Zaprezentujemy tam nasz najnowszy produkt – Beauty Elixir Caviar Collagen Pure. Nowość w kolekcji Beauty Elixir jest nutrikosmetykiem, co oznacza, że jej kompleksowa formuła wzbogaca codzienną dietę w wartościowe składniki aktywne i wykazuje pozytywny wpływ na urodę. Dodatkowo nie zawiera chemicznych dodatków – skład bazuje wyłącznie na naturalnych komponentach.

Mamy nadzieję podbić Wasze serca po raz kolejny, tym razem za szerokim oceanem. Serdeczne zapraszamy do udziału w targach - z uśmiechem odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat Beauty Elixir Caviar Collagen Pure.

Link do wydarzenia: https://mrolympia.com/

Mr Olympia Las Vegas, Fitness& Performance Weekend 2022
15-18.12.2022

Do zobaczenia już wkrótce!

Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem: „Mr Olympia Las Vegas, Fitness& Performance Weekend 2022 – największe targi branży suplementacyjnej w Ameryce Północnej.

subskrybuj
Poznaj Elixir

Zresetuj Hasło

Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko.
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.