Beauty Elixir Caviar Collagen

1.CZYM JEST BEAUTY ELIXIR CAVIAR COLLAGEN?

BEAUTY ELIXIR CAVIAR COLLAGEN to ekskluzywna seria produktów, która została stworzona z myślą o wyjątkowych i wymagających kobietach. Kompleksowa kuracja przeciwstarzeniowa zawiera bogatą w naturalne składniki formułę, zapewniającą nawilżenie oraz zdrowy i młodzieńczy wygląd skóry, włosów i paznokci.

2. CZYM JEST KOLAGEN?

Kolagen to najważniejsze białko ludzkie, które stanowi ponad 30% wszystkich białek, a w przypadku skóry właściwej – aż 70%. Jest on podstawowym składnikiem pozakomórkowej tkanki łącznej u każdego człowieka. Bez odpowiedniego poziomu kolagenu organizm ludzki nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Jest bezwzględnie najważniejszym białkiem strukturalnym odpowiedzialnym za budowę skóry, włosów, paznokci, ścięgien, chrząstki stawowej oraz naczyń krwionośnych.

3. CO JEST W ŚRODKU?

Peptydy kolagenu rybiego to wysokiej jakości i czystości, naturalny składnik bioaktywny, przeznaczony do stosowania w produktach nutraceutycznych, zbliżony do kolagenu ludzkiego. Doskonałe właściwości organoleptyczne i rozpuszczalność pozwalają na stosowanie go w szerokiej gamie produktów zdrowotnych i żywieniowych, między innymi w napojach funkcjonalnych i suplementach diety. Wzbogacono go w kwas hialuronowy i witaminę C naturalnego pochodzenia.

4. JAKI JEST SKŁAD ELIXIRU?

Beauty Elixir Caviar Collagenu zawiera unikalną formułę opartą na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Kompleksowa kuracja przeciwstarzeniowa pozwoli zachować piękno i młodzieńczy wyglądy skóry, włosów i paznokci. Każda porcja nutrikosmetyku zawiera aż 6500 mg opatentowanego białka kolagenowego Peptan ® F oraz szereg wartościowych komponentów (ekstrakt z kawioru, kwas hialuronowy, wyciągi z owoców aceroli i dzikiej róży, witaminy C i B6, biotyna, cynk oraz selen), które zapewniają skuteczną kurację przeciwstarzeniową.

MORSKI KOLAGEN

Opatentowana formuła kolagenu Peptan® F w 100% pochodzenia naturalnego, pozwoli Ci cieszyć się piękną i jędrną skórą, lśniącymi wzmocnionymi włosami, zdrowymi i mocnymi paznokciami.

KWAS HIALURONOWY

Posiada zdolność wiązania dużych ilości wody w skórze, wspomaga tworzenie włókien kolagenowych i jest podstawowym składnikiem mazi stawowej.

EKSTRAKT Z KAWIORU

Ekstrakt z kawioru to bogate źródło składników odżywczych, takich jak dobroczynne tłuszcze (omega 3), aminokwasy, witaminy (A, B, D), minerały (wapń, magnez, fosfor, potas, sód i selen).

BIOTYNA

Biotyna pozytywnie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci – chroni przed nadmiernym wypadaniem włosów, wzmacnia paznokcie i zapobiega ich rozdwajaniu.

5. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BEAUTY ELIXIR CAVIAR COLLAGEN ?

Innowacyjna forma kolagenu morskiego Peptan ® F powstała w nowoczesnych laboratoriach na terenie Francji. Budowa peptydów kolagenu rybiego jest niezwykle zbliżona do ludzkiego kolagenu typu I, co tłumaczy skuteczność jego zastosowania w codziennej suplementacji. Kolagen rybi Peptan ® F odznacza się blisko 90% biodostępnością oraz wysoką zawartością wszystkich najważniejszych aminokwasów – dlatego też zapewnia skuteczne działanie i realne korzyści w walce z niedoskonałościami oraz poprawą nawilżenia skóry.

Wyniki badań naukowych potwierdziły, że stosowanie 5g kolagenu rybiego Peptan ® F przez 90 dni spowodowało redukcję zmarszczek:
  • o 13% wokół oczu 1
  • o 10% wokół ust 1
Ponadto, dwumiesięczna suplementacja kolagenem rybim Peptan ® F (10g dziennie) zwiększa nawilżenie skóry, aż do:
  • 12% 2
1 Peptan beauty from within whitepaper download (rousselot.com)
2 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26362110/

6. KOLAGEN RYBI CZY WOŁOWY

Mianem morskiego, czy też rybiego kolagenu określa się białko pozyskane z ekstraktacji łusek i skóry ryb morskich np. jesiotra, rekina czy tuńczyka. W tym przypadku mamy do czynienia z tzw. kolagenem typu I, często określanego mianem głównego. To właśnie on stanowi fundamentalny składnik tkanki łącznej, która współtworzy szereg istotnych struktur ludzkiego ciała m.in. skórę, włosy, paznokcie, kości, zęby, ściany naczyń krwionośnych czy więzadeł. Typ I jest także najobficiej występującym rodzajem protein kolagenowych w organizmie człowieka.

Zgoła inaczej wygląda kwestia kolagenu bydlęcego. W jego przypadku mowa o mieszaninie dwóch typów białka – I i III. Ten drugi rodzaj uczestniczy w głównej mierze w procesach bliźnienia się ran. Popularność kolagenu wołowego jest uwarunkowana łatwą dostępności. Jednak w praktyce jego skuteczność dla człowieka okazuje się niewielka. Duże cząsteczki wołowego białka kolagenu mają znacznie mniejszą przyswajalność aniżeli kolagen rybi. Ponadto niewielka aktywność biologiczna sprawia, że trzeba dostarczać go w znacznie większych ilościach niż morski kolagen.

Główną zaletą morskiego kolagenu rybiego jest zatem wysoki poziom przyswajalności. Budowa strukturalna o formie potrójnej helisy jest niemalże identyczna jak w przypadku ludzkiego białka kolagenu. Dlatego też specjaliści przypisują mu niezwykle oddziaływanie w zakresie odnowy i zachowania optymalnego poziomu elastyczności skóry oraz wysoką skuteczność w utrzymywaniu właściwego nawilżenia.
Poznaj Elixir

Zresetuj Hasło

Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko.
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.