Poznaj najwyższej klasy kolagen morski

NAJWYŻSZEJ KLASY KOLAGEN MORSKI Z CERTYFIKATEM MSC

Morski kolagen Peptan® F pozyskiwany jest z w 100% dziko odławianych białych ryb. Wszystkie pochodzą z łowisk posiadających certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC (Marine Stewardship Council) i są opatrzone etykietą „blue fish”.

Marine Stewardship Council jest międzynarodową organizacją non-profit, której misją jest wykorzystanie programu certyfikacji i oznakowania ekologicznego, aby przyczynić się do zdrowia oceanów na świecie poprzez uznawanie i nagradzanie zrównoważonych praktyk połowowych, wpływanie na wybory dokonywane przez ludzi przy zakupie ryb i owoców morza oraz współpracę z partnerami w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju rynku.

Niebieska etykieta MSC jest przyznawana wyłącznie dzikim rybom lub owocom morza, pochodzącym z łowisk, posiadających certyfikat MSC Fisheries Standard. Oznacza on, że spełniają surowe wymogi dotyczące zrównoważonego rybołówstwa, w tym ocenione zostały pod kątem ich wpływu na populacje dzikich ryb i ekosystemy, których są częścią.

Certyfikat zgodności ze standardem MSC posiada ponad 400 łowisk na całym świecie. Aby go uzyskać, łowiska te muszą spełnić wymagania w zakresie trzech zasad:
 • poławianie tylko zdrowych zasobów,
 • dobre zarządzanie, tak aby zasoby mogły być poławiane przez długi czas,
 • minimalizowanie wpływu na inne gatunki i szerszy ekosystem.
Cechy morskiego kolagenu Peptan ® F:
 • Produkt z certyfikatem Marine Stewardship Council (MSC).
 • Przyjazny dla środowiska, pozyskiwany w sposób zrównoważony i czysty.
 • Zgodny z najsurowszymi przepisami Unii Europejskiej dotyczącymi żywności.
 • W pełni identyfikowalny.
 • Nie zawiera GMO (produkowany bez użycia inżynierii genetycznej).
 • Zawiera 100% czystych peptydów kolagenowych pochodzenia morskiego.
 • W 100% wolny od antybiotyków, hormonów i konserwantów.
 • Produkcja certyfikowana przez IFS i HACCP (ifs-certification.com, haccp.com).

JAK POWSTAJĄ PEPTYDY KOLAGENU MORSKIEGO?

Morskie peptydy kolagenowe są wytwarzane z kolagenu. Podobnie jak kolagen wołowy, wieprzowy i inne kolageny rybie, są one produkowane w 100% z naturalnych źródeł zwierzęcych – w tym przypadku ze skór dziko odławianych ryb oceanicznych, w tym ryb pochodzących z Atlantyku. Proces produkcji jest taki sam dla ryb, jak dla peptydów kolagenowych z każdego innego źródła.

Założony w 1891 roku producent i sprzedawca Peptanu – firma Rousselot oferuje najwyższej jakości i najbezpieczniejsze produkty zawierające peptydu kolagenu. We wszystkich działaniach związanych z pozyskiwaniem i przetwarzaniem ryb, Rousselot przestrzega najwyższych standardów środowiskowych i jakościowych. Stosuje najsurowsze normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności oraz jej identyfikowalności.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PEPTYDY KOLAGENU MORSKIEGO PEPTAN ® F?

 1. Peptan zawiera peptydy kolagenu morskiego najwyższej jakości, jakie można znaleźć na rynku.

  Do produkcji peptydów kolagenowych Peptan ® F pozyskiwane są najlepsze ryby morskie, a następnie przetwarzane w najnowocześniejszej fabryce we Francji.

 2. Peptydy kolagenowe Peptan® F są pozyskiwane z ryb w 100% dziko żyjących.

  Ryby, z których produkowany jest Peptan® F pochodzą z łowisk, które posiadają certyfikat MSC. Oznacza to, że są przyjazne dla środowiska, zrównoważone i dobrze zarządzane. Łańcuch dostaw – od łowiska do fabryki – jest kontrolowany przez niezależne, akredytowane Jednostki Oceny Zgodności (CABs), aby zapewnić identyfikowalność i przejrzystość.

 3. Peptan jest wiodącą na świecie marką peptydów kolagenowych.

  W jednym z ostatnich badań NutraIngredients ponad 60% respondentów oceniło Peptan jako lidera na światowym rynku zdrowia i wellness, zarówno pod względem jakości, jak i naukowego wsparcia produktów i procesów. Oceny te potwierdzają zaangażowanie firmy w oferowanie wszechstronnych, bezpiecznych i identyfikowalnych peptydów kolagenowych najwyższej jakości.
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.rousselot.com.
Poznaj Elixir

Zresetuj Hasło

Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko.
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.
Hasło musi mieć min. 6 znaków.